شرکت محبوب شهد فارس

شرکت محبوب شهد فارس با نام تجاری وانیا.یک شرکت فعال در زمینه تولید و صادرات عرقیات گیاهی ارگانیک در کشور است. که با سابقه فعالیت ۱۵ ساله، توانسته با رقبای دائمی کیفیت محصولات خود و اخذ مجوزهای بهداشت و اخذ مجوز از وزرات صنایع و معادن و همچنین دریافت نشان استاندارد و دریافت نشان ارگانیک، بهترین عرقیات گیاهی را در سطح کشور و منطقه تولید و همزمان اقدام به توزیع آن در بازارهای داخلی و خارجی نماید.

شرکت محبوب شهد فارس (وانیا) تولید کننده بهترین و مرغوب ترین عرقیات می باشد که در ادامه توضیحی مختصر  درباره  خواص عرقیاتی که این شرکت تولید می کند را بیان می کنیم.

عرقیات تولید شده توسط وانیا:

  1. عرق گلاب.
  2. عرق بهار نارنج.
  3. عرق شاتره.
  4. عرق بیدمشک.
  5. عرق نسترن.
  6. عرق کاسنی.
  7. عرق نعنا.

خواص عرق گلاب: تقویت اعصاب و قلب، معده، طحال و مغز. تقویت کننده لثه و ریشه دندان.نشاط آور، رفع صفرا، لطافت پوست، خوشبو کننده فضا.مورد مصرف شیرینی و شربت.

خواص بهار نارنج: مقوی قلب و اعصاب، آرامبخش، مفید برای کبد.

خواص عرق شاتره: پایین آورنده فشار خون، مقوی کبد، طحال. چشم و ریشه دندان و تقویت لثه، ضد یرقان، اشتها آور، عفونت های پوستی و خارش بدن، معالج صفرا و سودا، رفع حرارت بدن و تب بر. تصفیه کننده خون، مفید برای بهبود سرما خوردگی و یرقان.

خواص عرق بیدمشک: مقوی قلب و اعصاب، دفع گرما و خفقان قلب، تقویت چشم. آرام بخش  و نیرو بخش، معالج درهای مزمن و عضلانی.

خواص عرق نسترن : مقوی قلب، معده، کبد، طحال و اعصاب، تصفیه کننده خون، لثه و عامل زیاد کننده هوش، سرشار از ویتامین ث، مفید برای سنگ کیسه صفرا، معالج اسهال کودکان،

خواص عرق کاسنی: تصفیه کننده خون، تب بر، رفع فشار خون و صفرا.آرام بخش، معالج سرما خوردگی، رفع عطش. موثر در بهبود یرقان و حرارت و گرمی بدن و بیماری های کبد و کلیه، تقویت معده.

 

خواص عرق نعنا: مقوی معده، اشتها آور، خوشبو کننده دهان. ضد عفونی کننده، عامل رقیق شدن خون، رفع نفخ معده، رفع سردی بدن، سوء هاضمه، تهوع. دفع انگل، ضد اسهال، ضد دل پیچ، بادشکن، مسکن درد معده.

در این پست لیستی از عرقیاتی که شرکت وانیا تولید می کند همراه با  توضیحات مختصر از خواص آن را آوردیم. در پست های بعدی خواص این عرقیات و نحوه تولید آنها را بصورت مفصل توضیح می دهیم.